Коротко про автора

Цей блог Українця та буковинця Михайла Павлюка, який ділиться своїми думками про суспільно-політичні події в Україні та Буковині, а також роздумами на особисті (приватні) теми.

Кандидат політичних наук, викладач кафедри міжнародних відносин Факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету. Євроатлантист. Активіст. Оптиміст.

вівторок, 12 травня 2015 р.

У дусі пам'яті та примирення!!

Цього року уважно готуємося до відзначення 8-9 травня. На разі, це добра нагоди зробити справу спільно з цивілізованою Європою. 8 травня День примирення, спомину про усіх жертв, зокрема, усіх українців, які віддали своє життя за право вільно жити на своїй землі. У річницю завершення німецько-радянської війни, громадою Чернівців пропоную згадати усіх героїв біля пам'ятника героям Буковинського куреню. У п'ятницю, 8 травня о 16 год. спльно з патріотичними проєвропейськими організаціями станьмо поруч з Великою Європою, яка пам'ятає й шанує, молиться і прощає, перемагає і будує спільне майбутнє вільних демократій.

А 9 травня традиційно вшануємо усіх ветеранів та учасників бойових дій на площах міста та Центрального парку ім. Т. Шевченка, подякуємо усім за внесок у перемогу над нацизмом у найбільш кровопролитній війні. І тихим голосом, але впевнено скажемо «Ми пам'ятаємо! Ми перемагаємо!».
http://m-pavliuk.vkursi.com/8098.html

Немає коментарів:

Дописати коментар